Tespi Square Pewter/Silver
ID товара: 2052
Характеристики
| Артикул: | 332180 |
| Цвет: | Pewter/Silver |
| Ширина: | 142.0cm (55.9") |
| Состав: | 56% Viscose 44% Polyester |
| Вес (г/м2): | 519 |
| Вертикальный рапорт: | 6.3cm (2.5") |
| Горизонтальный рапорт: | 6.0cm (2.4") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Tespi Velvets |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Contract: | Treatable Contract Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to Crib 5 BS5852- Contract Uph (BS7176)Treatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 100000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Cushions, Drapes, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |
