Farfalla Anthracite
ID товара: 2136
Характеристики
| Артикул: | 331958 |
| Цвет: | Anthracite |
| Ширина: | 133.0cm (52.4") |
| Состав: | 54% Viscose 45% Cotton 1% Polyester |
| Вес (г/м2): | 518 |
| Вертикальный рапорт: | 15.2cm (6.0") |
| Горизонтальный рапорт: | 16.5cm (6.5") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Cassia Weaves |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Contract: | Treatable Contract Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to Crib 5 BS5852- Contract Uph (BS7176)Treatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 50000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Blinds, Cushions, Drapes, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |
