Haddon Silver
ID товара: 2168
Характеристики
| Артикул: | 331895 |
| Цвет: | Silver |
| Ширина: | 140.0cm (55.1") |
| Состав: | 53% Vis 25% Linen 22& Cot 22% Cotton |
| Вес (г/м2): | 430 |
| Вертикальный рапорт: | 52.0cm (20.5") |
| Горизонтальный рапорт: | 70.0cm (27.6") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Haddon Weaves |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Contract: | Treatable Contract Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to Crib 5 BS5852- Contract Uph (BS7176)Treatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 60000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Cushions, Drapes, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |
