Mazarin 330939 Linen/Chalk
ID товара: 2356
Характеристики
| Артикул: | 330939 |
| Цвет: | Linen/Chalk |
| Ширина: | 140.0cm (55.1") |
| Состав: | 43% Linen 33% Viscose 19% Cotton 5% Nylon |
| Вес (г/м2): | 520 |
| Вертикальный рапорт: | 34.0cm (13.4") |
| Горизонтальный рапорт: | 35.0cm (13.8") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Quartz Weaves |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 17000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Blinds, Cushions, Drapes, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |
