Brocatello DAM02012 Burgundy (New col Sep 09)
ID товара: 2517
Характеристики
| Артикул: | ZDAM02012 |
| Цвет: | Burgundy |
| Ширина: | 140.0cm (55.1") |
| Состав: | 40% Cotton 33% Linen 27% Viscose |
| Вес (г/м2): | 300 |
| Вертикальный рапорт: | 77.0cm (30.3") |
| Горизонтальный рапорт: | 70.0cm (27.6") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Damasco Antico |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 4000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Blinds, Cushions, Drapes, Upholstery - Light Domestic |
| Уход: |



