Makena Tabasco/Olive/Mink
ID товара: 3781
Характеристики
| Артикул: | 131279 |
| Цвет: | Tabasco/Olive/Mink |
| Ширина: | 137.0cm (53.9") |
| Состав: | 75% Viscose 25% Modacrylic |
| Вес (г/м2): | 680 |
| Вертикальный рапорт: | 35.3cm (13.9") |
| Горизонтальный рапорт: | 34.0cm (13.4") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Zambezi |
| FR Contract: | Meets Contract Upholstery Standard |
| FR Inherent: | Meets Crib 5 BS5852 Contract Uph (BS7176) (Inherent)Inherent IMO FTP CODE 2010 PART 8 (UPH) |
| Martindale Rub Test: | 40000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Cushions, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |

