Aurelia Gold
ID товара: 3890
Характеристики
| Артикул: | 130964 |
| Цвет: | Gold |
| Ширина: | 135.0cm (53.1") |
| Состав: | 50% Viscose 40% Cotton 10% Polyester |
| Вес (г/м2): | 500 |
| Вертикальный рапорт: | 72.5cm (28.5") |
| Горизонтальный рапорт: | 68.0cm (26.8") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Leonida Velvets |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Contract: | Treatable Contract Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to Crib 5 BS5852- Contract Uph (BS7176)Treatable to BS5867 P2TBTreatable to IMO FTP CODE 2010 PT8 (UPH) |
| Martindale Rub Test: | 30000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Blinds, Cushions, Drapes, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |

