All About Me 120219 Funky Flowers
ID товара: 3990
Характеристики
| Артикул: | 120219 |
| Цвет: | Black/Pink/Orange/Lime |
| Ширина: | 137.0cm (53.9") |
| Состав: | 100% Cotton |
| Вес (г/м2): | 230 |
| Вертикальный рапорт: | 64.0cm (25.2") |
| Горизонтальный рапорт: | 68.6cm (27.0") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | All About Me Fabrics |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 20000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Blinds, Cushions, Drapes, Upholstery - Light Domestic |
| Уход: |

