Kallianthi Fabric Potentilla 130256
ID товара: 4303
Характеристики
| Артикул: | 130256 |
| Цвет: | Pearl/Aqua |
| Ширина: | 140.0cm (55.1") |
| Состав: | 60% Viscose 19% Linen 12% Polyester 9% Cotton |
| Вес (г/м2): | 407 |
| Вертикальный рапорт: | 68.6cm (27.0") |
| Горизонтальный рапорт: | 15.0cm (5.9") |
| Образец соответствия: | Straight Match |
| Коллекция: | Kallianthi Fabrics |
| FR Domestic: | Treatable Domestic Upholstery Standard |
| FR Drapes: | Treatable Contract Drapes Standard |
| FR Treatable: | Treatable to BS5852 (1) MatchTreatable to BS5867 P2TB |
| Martindale Rub Test: | 20000 |
| Reversible (Y/N): | N |
| Использование: | Blinds, Cushions, Drapes, Upholstery - General Domestic |
| Уход: |

